Marvo Охладител за лаптоп Gaming Notebook Cooler 17.3" - FN-41
- : В наличност
- Кат. номер: MARVO-FN-41
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС: 21.85€ (42.74 лв.)
От същата категория...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
20.30€ (39.71 лв.)
без ДДС:20.30€ (39.71 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.88€ (29.10 лв.)
без ДДС:14.88€ (29.10 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.36€ (32.00 лв.)
без ДДС:16.36€ (32.00 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N114L-WDMI ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
9.67€ (18.91 лв.)
без ДДС:9.67€ (18.91 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
14.25€ (27.87 лв.)
без ДДС:14.25€ (27.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.26€ (23.97 лв.)
без ДДС:12.26€ (23.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
14.16€ (27.69 лв.)
без ДДС:14.16€ (27.69 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-FN-41 |
| ЛАПТОП РАЗМЕР ДО | 17.3" |
| МАТЕРИАЛ | Метална мрежа Пластмаса |
| ИЗХОДЯЩИ USB ПОРТОВЕ | 1 |
| ВЕНТИЛАТОР РАЗМЕРИ | 90 x 90 x 20 mm x 4pcs 65 x 65 x 20 mm x 2pcs |
| ВЕНТИЛАТОР БРОЙ | 6 |
| ВЕНТИЛАТОР СКОРОСТ | 2400-2600 RPM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 65 CFM |
| НИВО НА ШУМ (Max) | 20 dBA |
| ОХЛАДИТЕЛ РАЗМЕРИ | 399 x 270 x 36 mm |
| ЪГЪЛ НА ПОЛЗВАНЕ | 6 позиции |
| ЗАХРАНВАНЕ | USB / 5V DC |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Extra Cellphone Holder to Release the Table Space Meshed Metal Surface with Fashionable Design 6 PCS Red LED High-speed Quiet Fans for Fast Cooling and Less Noise 2 Ports USB Hubs for Convenient Connections with Other Accessories |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391925522 |