Marvo Тонколони Gaming Speakers 2.0 6W, RGB - Monka Zilla SG-500
- : В наличност
- Кат. номер: MARVO-SG-500
28.41€ (55.56 лв.)
без ДДС: 28.41€ (55.56 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-915BT СИСТЕМА(ТИП) ..
10.66€ (20.85 лв.)
без ДДС:10.66€ (20.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF1200B СИСТЕМА(ТИП) ..
50.46€ (98.68 лв.)
без ДДС:50.46€ (98.68 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-BK СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
без ДДС:8.04€ (15.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-PW СИСТЕМА(ТИП) ..
7.79€ (15.23 лв.)
без ДДС:7.79€ (15.23 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-WOOD СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
без ДДС:8.04€ (15.72 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
14.25€ (27.87 лв.)
без ДДС:14.25€ (27.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.26€ (23.97 лв.)
без ДДС:12.26€ (23.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
14.16€ (27.69 лв.)
без ДДС:14.16€ (27.69 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-SG-500 |
| СИСТЕМА(ТИП) | 2.0 |
| ОБЩА МОЩНОСТ RMS W | 6 W |
| РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА МОЩНОСТА | 2 x 3 W |
| ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| ИНТЕРФЕЙС | USB Аудио жак 3.5 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | RGB backlight In-line control Streamlined design Plug and Play Broad compatibility |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 830 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391932179 |