Извън наличност
Marvo Геймърски комплект Gaming COMBO Loot 40 CM416 4-in-1 - Keyboard, Headset, Mouse, Mousepad - MARVO-CM416
- : Извън наличност
- Кат. номер: MARVO-CM416
26.51€ (51.84 лв.)
без ДДС: 26.51€ (51.84 лв.)
От същата категория...
..
56.44€ (110.38 лв.)
без ДДС:56.44€ (110.38 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
без ДДС:72.38€ (141.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
без ДДС:184.09€ (360.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-BK РАЗМЕР ..
189.43€ (370.50 лв.)
без ДДС:189.43€ (370.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯRS6-BK-GJP РАЗМЕР ..
140.37€ (274.54 лв.)
без ДДС:140.37€ (274.54 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
14.25€ (27.87 лв.)
без ДДС:14.25€ (27.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.26€ (23.97 лв.)
без ДДС:12.26€ (23.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
14.16€ (27.69 лв.)
без ДДС:14.16€ (27.69 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-CM416 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 104 |
| ПОДСВЕТКА | 3 цвята |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 435 x 128 x 35 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 8000 dpi |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 90 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Геймъри Компютър Конзоли Лаптоп |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | 3.5 mm jack x 2 USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 50 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 110 dB |
| ИМПЕДАНС | 20 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| МИКРОФОН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | -58 dB |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.8 m |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ПОВЪРХНОСТ | Microfiber |
| ПРОФИЛ | Нисък |
| ТИП НА ПОВЪРХНОСТА | За контрол За скорост |
| РАЗМЕРИ | 250 x 210 x 2 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | LED gaming keyboard Wide Compatible System Static RGB Backlight Gaming Headset Gaming Mouse Pad LED Wired Game Mouse |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391934999 |