Marvo Геймърска мишка Gaming Mouse Niro 40 G950 Black - 12000dpi, 1000Hz, 6 programmable buttons
- : В наличност
- Кат. номер: MARVO-G950-BK
8.64€ (16.90 лв.)
без ДДС: 8.64€ (16.90 лв.)
От същата категория...
..
38.42€ (75.14 лв.)
без ДДС:38.42€ (75.14 лв.)
..
38.42€ (75.14 лв.)
без ДДС:38.42€ (75.14 лв.)
..
24.02€ (46.97 лв.)
без ДДС:24.02€ (46.97 лв.)
..
20.60€ (40.29 лв.)
без ДДС:20.60€ (40.29 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
14.25€ (27.87 лв.)
без ДДС:14.25€ (27.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.26€ (23.97 лв.)
без ДДС:12.26€ (23.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
14.16€ (27.69 лв.)
без ДДС:14.16€ (27.69 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-G950-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За дясна ръка |
| СЕНЗОР | PWM3327 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 124 x 64 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 53 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Driver Programmable Detachable Type-C Cable 20 million Switch Rating Lightweight design Ergonomic design |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391913222 |