Marvo раница Gaming Backpack 15.6" - BA-002
- : В наличност
- Кат. номер: MARVO-BA-002
28.66€ (56.05 лв.)
без ДДС: 28.66€ (56.05 лв.)
От същата категория...
..
13.36€ (26.12 лв.)
без ДДС:13.36€ (26.12 лв.)
..
14.07€ (27.53 лв.)
без ДДС:14.07€ (27.53 лв.)
..
13.87€ (27.13 лв.)
без ДДС:13.87€ (27.13 лв.)
..
28.87€ (56.46 лв.)
без ДДС:28.87€ (56.46 лв.)
..
24.90€ (48.70 лв.)
без ДДС:24.90€ (48.70 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
14.25€ (27.87 лв.)
без ДДС:14.25€ (27.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.26€ (23.97 лв.)
без ДДС:12.26€ (23.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
14.16€ (27.69 лв.)
без ДДС:14.16€ (27.69 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-BA-002 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | Гейминг периферия Лаптоп Таблет |
| ТИП | Раница |
| РАЗМЕР УСТРОЙСТВО ДО | 15.6" |
| МАТЕРИАЛ | High quality nylon |
| ЦВЯТ | Black |
| РАЗМЕРИ | 50 x 32 x 15 cm |
| ЕКСТРИ | Water Resistant Ергономичен гръб Преден джоб Странични джобове |
| ТЕГЛО | 1.0 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391935736 |