Marvo безжична механична геймърска клавиатура Wireless Gaming Mechanical keyboard Mega 80W - KG958W - Bluetooth 5.0, 2.4G
- : В наличност
- Кат. номер: MARVO-KG958W
60.72€ (118.75 лв.)
без ДДС: 60.72€ (118.75 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
..
56.44€ (110.38 лв.)
без ДДС:56.44€ (110.38 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
без ДДС:72.38€ (141.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
без ДДС:184.09€ (360.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-BK РАЗМЕР ..
189.43€ (370.50 лв.)
без ДДС:189.43€ (370.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯRS6-BK-GJP РАЗМЕР ..
140.37€ (274.54 лв.)
без ДДС:140.37€ (274.54 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
14.25€ (27.87 лв.)
без ДДС:14.25€ (27.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.26€ (23.97 лв.)
без ДДС:12.26€ (23.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
14.16€ (27.69 лв.)
без ДДС:14.16€ (27.69 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-KG958W |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth 5.0 Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Механична Anti-Ghosting Bluetooth Wireless Мултимедийна |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 80 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| РАЗМЕРИ | 330 x 146 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Advanced Anti-Ghosting 50 million switch rating Driver programmable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391936108 |