Marvo безжична геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Monka Prime G997W - 26000dpi, Bluetooth, 2.4G
- : В наличност
- Кат. номер: MARVO-G997W
66.45€ (129.97 лв.)
без ДДС: 66.45€ (129.97 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
..
38.42€ (75.14 лв.)
без ДДС:38.42€ (75.14 лв.)
..
38.42€ (75.14 лв.)
без ДДС:38.42€ (75.14 лв.)
..
24.02€ (46.97 лв.)
без ДДС:24.02€ (46.97 лв.)
..
20.60€ (40.29 лв.)
без ДДС:20.60€ (40.29 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
14.25€ (27.87 лв.)
без ДДС:14.25€ (27.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.26€ (23.97 лв.)
без ДДС:12.26€ (23.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-BK СВЪРЗВАНЕ ..
14.16€ (27.69 лв.)
без ДДС:14.16€ (27.69 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-G997W |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | PAW3395 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 53 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Driver Programmable Lightweight design Switch rating: 100 million times Wireless range: 10m |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391935095 |