Извън наличност
Acefast Универсално зарядно за стена Charger Wall GaN PD50W - A29 - USB-C x 2, Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: ACEFAST-A29-BK
14.98€ (29.30 лв.)
без ДДС: 14.98€ (29.30 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A200 ТИП ..
60.16€ (117.66 лв.)
без ДДС:60.16€ (117.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-M200 ТИП ..
45.41€ (88.81 лв.)
без ДДС:45.41€ (88.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A800S ТИП ..
118.81€ (232.37 лв.)
без ДДС:118.81€ (232.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810 ТИП ..
127.17€ (248.72 лв.)
без ДДС:127.17€ (248.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810-2 ТИП ..
148.45€ (290.34 лв.)
без ДДС:148.45€ (290.34 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BE ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BK ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-D30 ТИП ..
14.68€ (28.72 лв.)
без ДДС:14.68€ (28.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B10-BK ТИП ..
8.13€ (15.90 лв.)
без ДДС:8.13€ (15.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B12-BK ТИП ..
4.51€ (8.83 лв.)
без ДДС:4.51€ (8.83 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Acefast |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACEFAST-A29-BK |
| ТИП | GaN За стена |
| ЗА: | Телефон Таблет Лаптоп |
| МОЩНОСТ | 50 W |
| ПОРТОВЕ, БРОЙ | 2 |
| ПОРТОВЕ | USB-C x 2 |
| ПОРТОВЕ, МОЩНОСТ | USB-C1: 20V~2.25A 15V~3A 12V~3A 9V~3A 5V~3A USB-C2: 20V~2.25A 15V~3A 12V~3A 9V~3A 5V~3A USB-C1(30W)+USB-C2(20W): USB-C1: 20V~1.5A 15V~2A 12V~2.5A 9V~3A 5V~3A USB-C2: 12V~1.67A 9V~2.22A 5V~3A |
| НАЧИН НА ЗАРЕЖДАНЕ | PPS PD3.0 PD2.0 QC4+ QC3.0 QC2.0 FCP AFC SCP |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 98.9 x 28.9 x 53.6 mm |
| ТЕГЛО | 123 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974316281443 |