Извън наличност
Acefast Универсално зарядно за стена Charger Wall GaN PD65W - A41 - USB-C x 2, USB-A x 1, Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: ACEFAST-A41-BK
21.03€ (41.14 лв.)
без ДДС: 21.03€ (41.14 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A200 ТИП ..
60.16€ (117.66 лв.)
без ДДС:60.16€ (117.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-M200 ТИП ..
45.41€ (88.81 лв.)
без ДДС:45.41€ (88.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A800S ТИП ..
118.81€ (232.37 лв.)
без ДДС:118.81€ (232.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810 ТИП ..
127.17€ (248.72 лв.)
без ДДС:127.17€ (248.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810-2 ТИП ..
148.45€ (290.34 лв.)
без ДДС:148.45€ (290.34 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BE ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BK ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-D30 ТИП ..
14.68€ (28.72 лв.)
без ДДС:14.68€ (28.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B10-BK ТИП ..
8.13€ (15.90 лв.)
без ДДС:8.13€ (15.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B12-BK ТИП ..
4.51€ (8.83 лв.)
без ДДС:4.51€ (8.83 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Acefast |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACEFAST-A41-BK |
| ТИП | За стена GaN |
| ЗА: | Телефон Таблет Лаптоп |
| МОЩНОСТ | 65 W |
| ПОРТОВЕ, БРОЙ | 3 |
| ПОРТОВЕ | USB-C x 2 USB-A x 1 |
| ПОРТОВЕ, МОЩНОСТ | USB-C2(65W Max): 3.3V-21V 3A (PPS) 5V~3A 9V~3A 12V~3A 15V~3A 20V~3.25A USB-C1(30W Max): 3.3V-11V 2.7A (PPS) 5V~3A 9V~3A 12V~2.5A 15V~2A 20V~1.5A USB-A(30W Max): 4.5V~5A 5V~4.5A 5V~3A 9V~3A 12V~2.5A |
| НАЧИН НА ЗАРЕЖДАНЕ | PPS PD3.0 PD2.0 QC4+ QC3.0 QC2.0 AFC FCP SCP |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 96.4 x 30.3 x 52.8 mm |
| ТЕГЛО | 136 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974316281757 |