Извън наличност
Acefast Универсално зарядно за стена Charger Wall GaN PD45W - A61 - USB-C x 2, USB-A x 2, Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: ACEFAST-A61-BK
14.00€ (27.38 лв.)
без ДДС: 14.00€ (27.38 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A200 ТИП ..
60.16€ (117.66 лв.)
без ДДС:60.16€ (117.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-M200 ТИП ..
45.41€ (88.81 лв.)
без ДДС:45.41€ (88.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A800S ТИП ..
118.81€ (232.37 лв.)
без ДДС:118.81€ (232.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810 ТИП ..
127.17€ (248.72 лв.)
без ДДС:127.17€ (248.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810-2 ТИП ..
148.45€ (290.34 лв.)
без ДДС:148.45€ (290.34 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BE ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BK ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-D30 ТИП ..
14.68€ (28.72 лв.)
без ДДС:14.68€ (28.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B10-BK ТИП ..
8.13€ (15.90 лв.)
без ДДС:8.13€ (15.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B12-BK ТИП ..
4.51€ (8.83 лв.)
без ДДС:4.51€ (8.83 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Acefast |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACEFAST-A61-BK |
| ТИП | За стена GaN |
| ЗА: | Телефон Таблет Лаптоп |
| МОЩНОСТ | 45 W |
| ПОРТОВЕ, БРОЙ | 4 |
| ПОРТОВЕ | USB-C x 2 USB-A x 2 |
| ПОРТОВЕ, МОЩНОСТ | USB-C1+USB-C2: (45W Max) 5V/9V/12V/15V~3A 20V~2.25A USB-A1+USB-A2 (22.5W Max): 5V~3A 9V~2A 12V~1.5A 10V~2.25A USB-C2+USB-C1/USB-C2+USB-A2 (45W Max): 27W+18W USB-C1+USB-A1 (36W Max): 18W+18W USB-C1+USB-A2+USB-C2+USB-A1 (36W Max): 5V~3.6A 5V~3.6A |
| НАЧИН НА ЗАРЕЖДАНЕ | iP2.4A SCP SAM 5V~2A QC4+ QC2.0 PPS 30W PPS PD3.0 PD2.0 FCP DCP1.5A DCP AFC QC3.0 |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 98.9 x 28.9 x 53.6 mm |
| ТЕГЛО | 110 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974316282754 |