Извън наличност
Acefast безжични шумоизолиращи слушалки Active Noise Canceling Wireless Headphones - H4 Beige
- : Извън наличност
- Кат. номер: ACEFAST-H4-ANC-BE
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС: 18.07€ (35.34 лв.)
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.33€ (80.83 лв.)
без ДДС:41.33€ (80.83 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС:20.94€ (40.96 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BK ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-D30 ТИП ..
14.68€ (28.72 лв.)
без ДДС:14.68€ (28.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B10-BK ТИП ..
8.13€ (15.90 лв.)
без ДДС:8.13€ (15.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B12-BK ТИП ..
4.51€ (8.83 лв.)
без ДДС:4.51€ (8.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B6-BK ТИП ..
8.78€ (17.17 лв.)
без ДДС:8.78€ (17.17 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Acefast |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACEFAST-H4-ANC-BE |
| ТИП | Безжични слушалки Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Компютър Лаптоп Мобилен телефон Таблет Телевизор |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth 5.3 |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 40 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| ЦВЯТ | Бежов |
| ТЕГЛО | 225 g |
| БАТЕРИЯ | 500 mAh - 55 hours (ANC off), 45 hours (ANC on) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Active noise canceling Two modes: ANC-on, only music 40mm HiFi speakers Pro-grade dynamic coil speakers High quality sound Long usage time ANC off - 55 hrs, ANC on - 45 hrs USB-C fast charging 10mins charging for 2 hrs of use Comfortable, stable wearing Adjustable, foldable |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974316283522 |