Acefast Стойка за телефон за кола Car phone holder - Magnetic Charging, 360 degree - D37 Black
- : В наличност
- Кат. номер: ACEFAST-D37-BK
8.81€ (17.24 лв.)
без ДДС: 8.81€ (17.24 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A200 ТИП ..
60.16€ (117.66 лв.)
без ДДС:60.16€ (117.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-M200 ТИП ..
45.41€ (88.81 лв.)
без ДДС:45.41€ (88.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A800S ТИП ..
118.81€ (232.37 лв.)
без ДДС:118.81€ (232.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810 ТИП ..
127.17€ (248.72 лв.)
без ДДС:127.17€ (248.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810-2 ТИП ..
148.45€ (290.34 лв.)
без ДДС:148.45€ (290.34 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BE ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BK ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-D30 ТИП ..
14.68€ (28.72 лв.)
без ДДС:14.68€ (28.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B10-BK ТИП ..
8.13€ (15.90 лв.)
без ДДС:8.13€ (15.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B12-BK ТИП ..
4.51€ (8.83 лв.)
без ДДС:4.51€ (8.83 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Acefast |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACEFAST-D37-BK |
| ТИП | За кола |
| БЕЗЖИЧНО ЗАРЕЖДАНЕ | 15W |
| МЯСТО НА МОНТАЖ | Табло |
| МОНТАЖ | Лепенка |
| СЪВМЕСТИМОСТ | Телефони |
| СМАРТ У-ВО, РАЗМЕР | Всички |
| ЗАХВАЩАНЕ НА УСТРОЙСТВО | Магнит |
| МАТЕРИАЛ | Пластмаса Алуминий |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 260 x 62 x 18 mm |
| ТЕГЛО | 122 g |
| ДРУГИ | Magnetic Wireless Charging 5W / 7.5W / 10W / 15W (Max) Multi-angle adjustment Memory aluminium alloy (Bendable) |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974316283546 |