Извън наличност
Acefast настолно устройство за безжично зареждане Desktop 3-in-1 Wireless Charging Holder - E20 Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: ACEFAST-E20-BK
23.04€ (45.06 лв.)
без ДДС: 23.04€ (45.06 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A200 ТИП ..
60.16€ (117.66 лв.)
без ДДС:60.16€ (117.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-M200 ТИП ..
45.41€ (88.81 лв.)
без ДДС:45.41€ (88.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A800S ТИП ..
118.81€ (232.37 лв.)
без ДДС:118.81€ (232.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810 ТИП ..
127.17€ (248.72 лв.)
без ДДС:127.17€ (248.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810-2 ТИП ..
148.45€ (290.34 лв.)
без ДДС:148.45€ (290.34 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BE ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BK ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-D30 ТИП ..
14.68€ (28.72 лв.)
без ДДС:14.68€ (28.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B10-BK ТИП ..
8.13€ (15.90 лв.)
без ДДС:8.13€ (15.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B12-BK ТИП ..
4.51€ (8.83 лв.)
без ДДС:4.51€ (8.83 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Acefast |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACEFAST-E20-BK |
| ТИП | За стена |
| ЗА: | Таблет Телефон Смарт часовник TWS |
| МОЩНОСТ | 23 W |
| ПОРТОВЕ, БРОЙ | 3 |
| ПОРТОВЕ, МОЩНОСТ | Wireless output 1 (Phone): 5W / 7.5W / 10W / 15W max Wireless output 2 (TWS): 5W max Wireless output 3 (Watch): 3W max |
| НАЧИН НА ЗАРЕЖДАНЕ | Wireless |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 75 x 75 x 36.5 mm |
| ТЕГЛО | 272 g |
| ДРУГИ | 3-in-1 wireless charging, for mobile phones, watches and headsets, can charge 3 devices at the same time Can be used as magnetic phone holder Adjustable LED ambient light Foldable for easy carrying Folds into a cube Compatible with all iPhone mobile phones with wireless charging function |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974316283478 |