Извън наличност
Acefast зарядно за кола Fast Charger Car PD3.0 63W - B6 - USB-A x 1, USB-C x 1, Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: ACEFAST-B6-BK
8.78€ (17.17 лв.)
без ДДС: 8.78€ (17.17 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A200 ТИП ..
60.16€ (117.66 лв.)
без ДДС:60.16€ (117.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-M200 ТИП ..
45.41€ (88.81 лв.)
без ДДС:45.41€ (88.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A800S ТИП ..
118.81€ (232.37 лв.)
без ДДС:118.81€ (232.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810 ТИП ..
127.17€ (248.72 лв.)
без ДДС:127.17€ (248.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810-2 ТИП ..
148.45€ (290.34 лв.)
без ДДС:148.45€ (290.34 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BE ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BK ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-D30 ТИП ..
14.68€ (28.72 лв.)
без ДДС:14.68€ (28.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B10-BK ТИП ..
8.13€ (15.90 лв.)
без ДДС:8.13€ (15.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B12-BK ТИП ..
4.51€ (8.83 лв.)
без ДДС:4.51€ (8.83 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Acefast |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACEFAST-B6-BK |
| ТИП | За кола |
| ЗА: | Телефон Таблет |
| МОЩНОСТ | 63 W |
| ПОРТОВЕ, БРОЙ | 2 |
| ПОРТОВЕ | USB-C x 1 USB-A x 1 |
| ПОРТОВЕ, МОЩНОСТ | USB-A: 18W (compatible for QC3.0 / AFC / FCP) USB-C: 45W (compatible for PD3.0 / PPS / QC3.0 / AFC / FCP / SFCP) USB-A + USB-C: 18W + 27W (input voltage 12V) USB-A + USB-C: 18W + 45W(input voltage 24V) |
| НАЧИН НА ЗАРЕЖДАНЕ | PWRup FCP QC3.0 QC2.0 PD2.0 PD3.0 |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 73 x 34 x 34 mm |
| ТЕГЛО | 40 g |
| ДРУГИ | USB-C 45W + USB-A 18W output Zinc alloy body LED digital display, real-time monitoring of voltage/current Support most fast charge protocols |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974316280972 |