Извън наличност
Acefast зарядно за кола Fast Charger Car PD3.0 66W - B9 - USB-C x 1, USB-A x 2, Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: ACEFAST-B9-BK
11.50€ (22.50 лв.)
без ДДС: 11.50€ (22.50 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A200 ТИП ..
60.16€ (117.66 лв.)
без ДДС:60.16€ (117.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-M200 ТИП ..
45.41€ (88.81 лв.)
без ДДС:45.41€ (88.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A800S ТИП ..
118.81€ (232.37 лв.)
без ДДС:118.81€ (232.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810 ТИП ..
127.17€ (248.72 лв.)
без ДДС:127.17€ (248.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810-2 ТИП ..
148.45€ (290.34 лв.)
без ДДС:148.45€ (290.34 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BE ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BK ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-D30 ТИП ..
14.68€ (28.72 лв.)
без ДДС:14.68€ (28.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B10-BK ТИП ..
8.13€ (15.90 лв.)
без ДДС:8.13€ (15.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B12-BK ТИП ..
4.51€ (8.83 лв.)
без ДДС:4.51€ (8.83 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Acefast |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACEFAST-B9-BK |
| ТИП | За кола |
| ЗА: | Телефон Таблет |
| МОЩНОСТ | 66 W |
| ПОРТОВЕ, БРОЙ | 3 |
| ПОРТОВЕ | USB-C x 1 USB-A x 2 |
| ПОРТОВЕ, МОЩНОСТ | Single port output: USB-C: 36W (PD3.0 / PPS / QC4+ / AFC / FCP / SCP) USB-A1 / A2: 30W (QC3.0 / AFC / FCP / SCP) Multiple ports output: USB-C + USB-A1 / A2: 36W+30W USB-A1 + USB-A2: 25W (5V / 5A) USB-C + [USB-A1 + USB-A2]: 36W + [25W] |
| НАЧИН НА ЗАРЕЖДАНЕ | PPS SCP FCP QC2.0 QC3.0 QC4+ AFC PD3.0 |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 65.7 x 39.8 x 39.8 mm |
| ТЕГЛО | 55 g |
| ДРУГИ | Support mobile phone / tablet fast charging Good heat dissipation |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974316281726 |