Извън наличност
Acefast зарядно за кола Fast Charger Car PD3.0 60W - B10 - USB-C x 2, Metal, Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: ACEFAST-B10-BK
8.13€ (15.90 лв.)
без ДДС: 8.13€ (15.90 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A200 ТИП ..
60.16€ (117.66 лв.)
без ДДС:60.16€ (117.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-M200 ТИП ..
45.41€ (88.81 лв.)
без ДДС:45.41€ (88.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A800S ТИП ..
118.81€ (232.37 лв.)
без ДДС:118.81€ (232.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810 ТИП ..
127.17€ (248.72 лв.)
без ДДС:127.17€ (248.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ70mai КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ70MAI-A810-2 ТИП ..
148.45€ (290.34 лв.)
без ДДС:148.45€ (290.34 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BE ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-H4-ANC-BK ТИП ..
18.07€ (35.34 лв.)
без ДДС:18.07€ (35.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-D30 ТИП ..
14.68€ (28.72 лв.)
без ДДС:14.68€ (28.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B12-BK ТИП ..
4.51€ (8.83 лв.)
без ДДС:4.51€ (8.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAcefast КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACEFAST-B6-BK ТИП ..
8.78€ (17.17 лв.)
без ДДС:8.78€ (17.17 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Acefast |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACEFAST-B10-BK |
| ТИП | За кола |
| ЗА: | Телефон Таблет |
| МОЩНОСТ | 60 W |
| ПОРТОВЕ, БРОЙ | 2 |
| ПОРТОВЕ | USB-C x 2 |
| ПОРТОВЕ, МОЩНОСТ | Single port output: USB-C1 / USB-C2: 3.3V-11V~3A / 5V~3A / 9V~3A / 12V~2.5A - 30W max (PD2.0 / PD3.0 / PPS / QC2.0 / QC3.0 / QC4+ / AFC / FCP) Two ports output: USB-C1 + USB-C2: 60W max |
| НАЧИН НА ЗАРЕЖДАНЕ | PD3.0 PD2.0 PPS QC2.0 QC3.0 QC4+ AFC FCP |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 73 x 34 x 34 mm |
| ТЕГЛО | 39 g |
| ДРУГИ | LED digital display of voltage and current in real time Suitable for fast charging of devices such as phones / tablets / game consoles / driving recorders, etc Multiple safety protection |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6974316282358 |