Raijintek кутия Case ATX - PAEAN C7 WHITE
- : В наличност
- Кат. номер: 0R20B00223
45.12€ (88.25 лв.)
без ДДС: 45.12€ (88.25 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.29€ (57.28 лв.)
без ДДС:29.29€ (57.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.74€ (69.90 лв.)
без ДДС:35.74€ (69.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.25€ (65.04 лв.)
без ДДС:33.25€ (65.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.71€ (75.72 лв.)
без ДДС:38.71€ (75.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.61€ (75.52 лв.)
без ДДС:38.61€ (75.52 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00230 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.36€ (168.90 лв.)
без ДДС:86.36€ (168.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00231 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.36€ (168.90 лв.)
без ДДС:86.36€ (168.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00228 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
104.23€ (203.86 лв.)
без ДДС:104.23€ (203.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00229 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
104.23€ (203.86 лв.)
без ДДС:104.23€ (203.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00105 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
78.59€ (153.71 лв.)
без ДДС:78.59€ (153.71 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Raijintek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 0R20B00223 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | 3 x 120 mm motherboard panel 1 x 120 mm back panel 3 x 120 mm fans on bottom panel 3 x 120 mm or 2 x 140 mm fans on top panel |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 410 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | With flexibility in installation and high capacity, you can build the most creative showcase with great water-cooling potential inside its compact frame 4mm Tempered Glass |
| РАЗМЕРИ | 285 x 420 x 380 mm |
| ТЕГЛО | 7.19 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4715109924107 |