Безплатна доставка
Видео карта BIOSTAR GeForce RTX 3080 10GB GDDR6
- : В наличност
- Кат. номер: BIO-VC-VN3816RMT3
665.15€ (1,300.93 лв.)
без ДДС: 665.15€ (1,300.93 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| CUDA ядра | 8704 |
| Брой слотове | Dual Slots |
| Вид охлаждане | Активно |
| Гаранция | 24 месеца |
| Графичен процесор | GeForce RTX 3080 |
| Други характеристики | DirectX: 12 |
| Капацитет на паметта | 10 GB |
| Конектори за захранване | 2 x 8-pins |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Препоръчително захранване | 700W |
| Размер на шината (битове) | 320 b |
| Слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Тип на паметта | GDDR6 |
| Честота на паметта | 18 Gbps |
| Честота процесор (MHz) | Base: 1500 Mhz / Boost 1725 MHz |
| Чипсет | nVIDIA |
От същата категория...
4AMD Radeon™ RX 9070 XTGDDR620Gbps4096 Units16GB256-bitBoost Clock: up to 2970 MHz;Game Clock: 2400 MHz1 x HDMI™ 2.1b;3 x DisplayPort™ 2.1a;Power Conn..
823.20€ (1,610.03 лв.)
без ДДС:823.20€ (1,610.03 лв.)
4AMD Radeon™ RX 9070 XTGDDR64096 Units16GB256-bit20 GbpsBoost Clock: Up to 2970 MHz;Game Clock: 2400 MHz3x DisplayPort 2.1a;1x HDMI 2.1b;Power Connect..
852.12€ (1,666.60 лв.)
без ДДС:852.12€ (1,666.60 лв.)
3AMD Radeon™ RX 9060 XTGDDR620 Gbps2048 Units16GB128-bitOC mode (GPU Tweak III): up to 3250 MHz (Boost Clock)/up to 2640 MHz (Game Clock);Default mod..
548.45€ (1,072.68 лв.)
без ДДС:548.45€ (1,072.68 лв.)
3AMD Radeon™ RX 9060 XTGDDR620 Gbps2048 Units16GB128-bitOC mode (GPU Tweak III): up to 3330 MHz (Boost Clock)/up to 2760 MHz (Game Clock);Default mod..
588.96€ (1,151.91 лв.)
без ДДС:588.96€ (1,151.91 лв.)
3AMD Radeon™ RX 9060 XTGDDR620 Gbps2048 Units8GB128-bitOC mode (GPU Tweak III): up to 3330 MHz (Boost Clock)/up to 2760 MHz (Game Clock);Default mode..
419.34€ (820.17 лв.)
без ДДС:419.34€ (820.17 лв.)
От същия производител...
..
164.33€ (321.40 лв.)
без ДДС:164.33€ (321.40 лв.)
..
157.02€ (307.11 лв.)
без ДДС:157.02€ (307.11 лв.)
..
208.92€ (408.61 лв.)
без ДДС:208.92€ (408.61 лв.)
..
278.16€ (544.03 лв.)
без ДДС:278.16€ (544.03 лв.)
..
229.85€ (449.55 лв.)
без ДДС:229.85€ (449.55 лв.)