Unitek кутия за диск Storage Case - DiskGuard Raiden 2.5 inch USB-C - Y-3036A
- : В наличност
- Кат. номер: Y-3036A
10.97€ (21.45 лв.)
без ДДС: 10.97€ (21.45 лв.)
От същата категория...
..
37.62€ (73.59 лв.)
без ДДС:37.62€ (73.59 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP1TBAS721B-1 ТИП ..
74.97€ (146.62 лв.)
без ДДС:74.97€ (146.62 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP250GAS721B-1 ТИП ..
33.17€ (64.88 лв.)
без ДДС:33.17€ (64.88 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP500GAS721B-1 ТИП ..
52.73€ (103.12 лв.)
без ДДС:52.73€ (103.12 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP1TBAS724M-1 ТИП ..
73.44€ (143.63 лв.)
без ДДС:73.44€ (143.63 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1416B ТИП ..
30.67€ (59.98 лв.)
без ДДС:30.67€ (59.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1404A ТИП ..
34.27€ (67.02 лв.)
без ДДС:34.27€ (67.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯY-1468 ТИП ..
7.46€ (14.58 лв.)
без ДДС:7.46€ (14.58 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1183A01 ТИП ..
52.46€ (102.61 лв.)
без ДДС:52.46€ (102.61 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯB105B ТИП ..
5.73€ (11.22 лв.)
без ДДС:5.73€ (11.22 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Unitek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | Y-3036A |
| ТИП | Външна кутия 2.5" за харддиск/SSD |
| ИНТЕРФЕЙС | USB-C 5Gbps |
| ПОРТОВЕ | SATA3 |
| Х-КА 1 | Fits most 7mm/9.5mm 2.5-inch SATAI/II/III HDD & SSD |
| Х-КА 2 | Backward compatible. With sleep mode function for energy-saving while idle |
| Х-КА 3 | Tool-free installation, hot-swap supported, plug and play |
| РАЗМЕРИ | 130 x 83 x 15 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4894160044570 |