Извън наличност
VXE професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse R1 Nearlink 1K - Huano switches, Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: VXE-R1-NEARLINK-BK
33.24€ (65.02 лв.)
без ДДС: 33.24€ (65.02 лв.)
От същата категория...
..
38.33€ (74.97 лв.)
без ДДС:38.33€ (74.97 лв.)
..
38.33€ (74.97 лв.)
без ДДС:38.33€ (74.97 лв.)
..
23.95€ (46.85 лв.)
без ДДС:23.95€ (46.85 лв.)
..
20.56€ (40.22 лв.)
без ДДС:20.56€ (40.22 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛVXE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯVXE-R1-PRO-MAX-BK СВЪРЗВАНЕ ..
62.65€ (122.54 лв.)
без ДДС:62.65€ (122.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVXE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯVXE-R1-PRO-MAX-WH СВЪРЗВАНЕ ..
62.65€ (122.54 лв.)
без ДДС:62.65€ (122.54 лв.)
VXE професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Dragonfly R1 SE+ - Huano Blue Glow V2, Black
ПРОИЗВОДИТЕЛVXE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯVXE-R1-SE-PLUS СВЪРЗВАНЕ ..
33.52€ (65.55 лв.)
без ДДС:33.52€ (65.55 лв.)
VXE професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse Dragonfly R1 SE+ - Huano Blue Glow V2, White
ПРОИЗВОДИТЕЛVXE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯVXE-R1-SE-PLUS-W СВЪРЗВАНЕ ..
33.52€ (65.55 лв.)
без ДДС:33.52€ (65.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVXE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯVXE-R1-NEARLINK-WH СВЪРЗВАНЕ ..
33.24€ (65.02 лв.)
без ДДС:33.24€ (65.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | VXE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | VXE-R1-NEARLINK-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | NORDIC 52840 |
| СЕНЗОР | PixArt PAW3395 SE |
| УСКОРЕНИЕ | 40 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 400 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 18000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Huano Blue Glow V2 |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| РАЗМЕРИ | 120.4 x 64.1 x 37.6 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 53 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Optical Sensor: PixArt PAW3395 SE (high-precision gaming sensor) Coating: Ice-feeling Hyper-Responsive Polling Offers seamless connectivity via 2.4GHz Wireless, Bluetooth, or a USB-C Wired connection |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976742073104 |