Monitor BenQ MA270U for MacBook - 27 inch IPS 4K(3840x2160), 60Hz, HDMI, DP, USB-C PD
- : In Stock
- Model: BENQ-MON-MA270U
495.94€ (969.97 лв.)
Ex Tax: 495.94€ (969.97 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| USB Портове | USB-C, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Брой цветове | 1.07 билиона, 95% DCI-P3, sRGB 99% |
| Вградени говорители | 2 x 3W |
| Видео портове | USB-C, 2 x HDMI |
| Време за реакция | 5 ms |
| Въртене(портрет)/Pivot | 90° |
| Гаранция | 36 месеца |
| Допълнителни портове | Audio Jack |
| Енергиен клас | Class G |
| Консумирана мощност | 40 W |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Накланяне/Tilt | -5~20° |
| Приложение | Home & Office |
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Размери | 613.8 x 445.1~560.1 x 220.2 mm |
| Размери пиксел | 0.163 мм |
| Регулиране височина | до 115 мм |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | -15°~+15° |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Специални характеристики | Не, HDR10, VESA Display HDR400 |
| Статичен контраст | 1200:1 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Формат на картината | Wide, 16:9 |
| Цвят | Сив |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Ъгъл на видимост | 178°/ 178° |
| Яркост | 400 cd/m² |
From Same Category
Support Windows® 10, Windows® 1116W / 19W (Typical / Maximum)Integrated16:923.8"Natural Low Blue LightIPS/ WLED/ Anti-glare100Hz1920x10800.2745x0.2745..
122.04€ (238.69 лв.)
Ex Tax:122.04€ (238.69 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1119.7W / 42W (Typical / Maximum)Integrated16:927"Natural Low Blue LightIPS/ WLED/ Anti-glare100Hz2560x14400.2331x0.2331..
254.92€ (498.57 лв.)
Ex Tax:254.92€ (498.57 лв.)
Support Windows® 7, Windows® 10, Windows® 1118W,130WIntegrated16:927"AMD FreeSync™ AMD FreeSync™ technology only can work with AMD Radeon™ series grap..
259.39€ (507.33 лв.)
Ex Tax:259.39€ (507.33 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1115W / 75W (Typical / Maximum)Integrated16:927"HDR10 Compliance;Factory Calibration: Avg. Delta E..
469.09€ (917.46 лв.)
Ex Tax:469.09€ (917.46 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1117W / 90W (Typical / Maximum)Integrated16:927"HDR10 Compliance;Lenovo® ThinkColour (Lenovo® Accessories and Display Ma..
369.08€ (721.87 лв.)
Ex Tax:369.08€ (721.87 лв.)
From Same Brand
..
2,387.70€ (4,669.94 лв.)
Ex Tax:2,387.70€ (4,669.94 лв.)
..
287.00€ (561.33 лв.)
Ex Tax:287.00€ (561.33 лв.)
..
204.12€ (399.22 лв.)
Ex Tax:204.12€ (399.22 лв.)
..
321.30€ (628.41 лв.)
Ex Tax:321.30€ (628.41 лв.)
..
117.18€ (229.18 лв.)
Ex Tax:117.18€ (229.18 лв.)