VCom удължителен кабел Display Port Extension v1.4 DP M / F - 8K - CG635F-1.0m
- : В наличност
- Кат. номер: CG635F-1.0m
5.75€ (11.24 лв.)
без ДДС: 5.75€ (11.24 лв.)
От същата категория...
..
29.85€ (58.38 лв.)
без ДДС:29.85€ (58.38 лв.)
..
1,305.89€ (2,554.10 лв.)
без ДДС:1,305.89€ (2,554.10 лв.)
..
5.18€ (10.13 лв.)
без ДДС:5.18€ (10.13 лв.)
..
22.65€ (44.31 лв.)
без ДДС:22.65€ (44.31 лв.)
..
20.58€ (40.24 лв.)
без ДДС:20.58€ (40.24 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDD471 ТИП ..
56.92€ (111.33 лв.)
без ДДС:56.92€ (111.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCU834 ТИП ..
7.92€ (15.50 лв.)
без ДДС:7.92€ (15.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCE313-0.15m ТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCA511 ТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCA501 ТИП ..
0.88€ (1.72 лв.)
без ДДС:0.88€ (1.72 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | VCOM |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | CG635F-1.0m |
| ТИП | Удължител |
| КОНЕКТОР 1 | DisplayPort Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | DisplayPort Женски |
| ДЪЛЖИНА | 1.00 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 8K@ 60Hz/4K@120Hz |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 32 Gb/s |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Support HBR3,HDCP2.2/CEC/EDID Bandwidth up to 32GBps Gold plated,Silver Metal Shell,Black cotton net braid |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895182211445 |