VCom кабел Mini Display Port M/ Display Port M 8K - CG685-1.8m
- : В наличност
- Кат. номер: CG685-1.8m
8.49€ (16.61 лв.)
без ДДС: 8.49€ (16.61 лв.)
От същата категория...
..
11.00€ (21.51 лв.)
без ДДС:11.00€ (21.51 лв.)
..
10.37€ (20.28 лв.)
без ДДС:10.37€ (20.28 лв.)
..
7.56€ (14.79 лв.)
без ДДС:7.56€ (14.79 лв.)
..
10.14€ (19.84 лв.)
без ДДС:10.14€ (19.84 лв.)
..
15.26€ (29.84 лв.)
без ДДС:15.26€ (29.84 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDD471 ТИП ..
56.92€ (111.33 лв.)
без ДДС:56.92€ (111.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCU834 ТИП ..
7.92€ (15.50 лв.)
без ДДС:7.92€ (15.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCE313-0.15m ТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCA511 ТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛVCOM КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCA501 ТИП ..
0.88€ (1.72 лв.)
без ДДС:0.88€ (1.72 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | VCOM |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | CG685-1.8m |
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | Mini DisplayPort Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | DisplayPort Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 1.80 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 8K@ 60Hz , 4K 2160p @ 144Hz |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 32 Gb/s |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Bandwidth: 32GBps 8K@60hz/4K@144Hz Support HBR3,HDCP2.2/CEC/EDID 24K Gold plated Connector Silver Metal Shell Black Cotton Net Braid |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895182211223 |