Геймърски стол Next Level F-GT Lite Foldable Formula and GT Cockpit - Grey
- : В наличност
- Кат. номер: NEXT-NLR-S015GR
280.30€ (548.22 лв.)
без ДДС: 280.30€ (548.22 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Височина на облегалката | 740 мм |
| Газов амортисьор | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дълбочина на седалката | 450 мм |
| Заключващ механизъм на облегалката | не |
| Люлеещ механизъм | не |
| Максимално тегло | 130 Kg |
| Материал | Изкуствена кожа |
| Регулиране височина | не |
| Регулириеми подлакътници | не |
| Съвместимост | Универсален |
| Цвят | Сив |
| Ширина на седалката | 460 мм |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-178-GY ТИП ..
128.00€ (250.34 лв.)
без ДДС:128.00€ (250.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-178-RD ТИП ..
128.00€ (250.34 лв.)
без ДДС:128.00€ (250.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-106-BK ТИП ..
135.52€ (265.06 лв.)
без ДДС:135.52€ (265.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-106-BL ТИП ..
135.52€ (265.06 лв.)
без ДДС:135.52€ (265.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-106-GN ТИП ..
135.52€ (265.06 лв.)
без ДДС:135.52€ (265.06 лв.)
От същия производител...
..
186.56€ (364.87 лв.)
без ДДС:186.56€ (364.87 лв.)
..
45.42€ (88.84 лв.)
без ДДС:45.42€ (88.84 лв.)
..
280.30€ (548.22 лв.)
без ДДС:280.30€ (548.22 лв.)
..
149.06€ (291.53 лв.)
без ДДС:149.06€ (291.53 лв.)
..
936.56€ (1,831.75 лв.)
без ДДС:936.56€ (1,831.75 лв.)