Суич ZYXEL GS-105B v5, 5 портов, Gigabit, метален корпус
- : В наличност
- Кат. номер: ZYXEL-GS-105B-V5
13.43€ (26.27 лв.)
без ДДС: 13.43€ (26.27 лв.)
Характеристики
| MAC адреси | 2K |
| Буфер памет | 128K |
| Гаранция | 60 месеца |
| Захранване | 100 - 240V, 1.0A |
| Портове | 5 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 82.5 x 46.8 x 24 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
86.26€ (168.71 лв.)
без ДДС:86.26€ (168.71 лв.)
..
112.14€ (219.33 лв.)
без ДДС:112.14€ (219.33 лв.)
..
292.58€ (572.25 лв.)
без ДДС:292.58€ (572.25 лв.)
..
566.51€ (1,107.99 лв.)
без ДДС:566.51€ (1,107.99 лв.)