Zalman Охлаждане за лаптоп Notebook Cooler 16" Black ZM-NS1000
- : В наличност
- Кат. номер: ZM-NS1000
16.84€ (32.93 лв.)
без ДДС: 16.84€ (32.93 лв.)
От същата категория...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
20.28€ (39.67 лв.)
без ДДС:20.28€ (39.67 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.85€ (29.05 лв.)
без ДДС:14.85€ (29.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.34€ (31.95 лв.)
без ДДС:16.34€ (31.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N114L-WDMI ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
9.66€ (18.89 лв.)
без ДДС:9.66€ (18.89 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
без ДДС:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.88€ (85.82 лв.)
без ДДС:43.88€ (85.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.91€ (91.75 лв.)
без ДДС:46.91€ (91.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.44€ (110.39 лв.)
без ДДС:56.44€ (110.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.58€ (120.45 лв.)
без ДДС:61.58€ (120.45 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-NS1000 |
| ЛАПТОП РАЗМЕР ДО | 16" |
| МАТЕРИАЛ | Метална мрежа |
| ИЗХОДЯЩИ USB ПОРТОВЕ | 1 |
| ВЕНТИЛАТОР РАЗМЕРИ | 180 x 180 x 15 mm |
| ВЕНТИЛАТОР БРОЙ | 1 |
| ВЕНТИЛАТОР СКОРОСТ | 550 RPM |
| ОХЛАДИТЕЛ РАЗМЕРИ | 352 x 315 x 45 mm |
| ЪГЪЛ НА ПОЛЗВАНЕ | 7.5° 20° 30° 45° 50° |
| ЗАХРАНВАНЕ | USB / 5V DC |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 1300 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Anti-slip design |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213767890 |