Zalman кутия за компютър Case ATX - T8 - RGB
- : В наличност
- Кат. номер: ZM-T8
29.71€ (58.10 лв.)
без ДДС: 29.71€ (58.10 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.22€ (57.15 лв.)
без ДДС:29.22€ (57.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.65€ (69.72 лв.)
без ДДС:35.65€ (69.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.17€ (64.88 лв.)
без ДДС:33.17€ (64.88 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.62€ (75.54 лв.)
без ДДС:38.62€ (75.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.52€ (75.34 лв.)
без ДДС:38.52€ (75.34 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
без ДДС:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.88€ (85.82 лв.)
без ДДС:43.88€ (85.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.91€ (91.75 лв.)
без ДДС:46.91€ (91.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.44€ (110.39 лв.)
без ДДС:56.44€ (110.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.58€ (120.45 лв.)
без ДДС:61.58€ (120.45 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-T8 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Горе |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 120 mm - Отзад |
| RGB | Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear : 1 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front : 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear : 1 x 120 mm Side : 1 x 120 mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 4 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 295 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Spectrum RGB Effect All Black plated Steel Chassis Detachable 5.25" ODD cover |
| РАЗМЕРИ | 394.5 x 200 x 423 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213767883 |