Извън наличност
Zalman Охлаждане за лаптоп Notebook Cooler 17" Black ZM-NS3000
- : Извън наличност
- Кат. номер: ZM-NS3000
19.73€ (38.60 лв.)
без ДДС: 19.73€ (38.60 лв.)
От същата категория...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
20.21€ (39.53 лв.)
без ДДС:20.21€ (39.53 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.80€ (28.94 лв.)
без ДДС:14.80€ (28.94 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.28€ (31.84 лв.)
без ДДС:16.28€ (31.84 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N114L-WDMI ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
9.62€ (18.82 лв.)
без ДДС:9.62€ (18.82 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
без ДДС:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.72€ (85.51 лв.)
без ДДС:43.72€ (85.51 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.74€ (91.42 лв.)
без ДДС:46.74€ (91.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.24€ (109.99 лв.)
без ДДС:56.24€ (109.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.37€ (120.02 лв.)
без ДДС:61.37€ (120.02 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-NS3000 |
| ЛАПТОП РАЗМЕР ДО | 17" |
| МАТЕРИАЛ | Метална мрежа |
| ИЗХОДЯЩИ USB ПОРТОВЕ | 3 |
| ВЕНТИЛАТОР РАЗМЕРИ | 200 x 200 x 20 mm |
| ВЕНТИЛАТОР БРОЙ | 1 |
| ВЕНТИЛАТОР СКОРОСТ | 470-760 RPM |
| НИВО НА ШУМ (Max) | 23.5 dBA |
| ОХЛАДИТЕЛ РАЗМЕРИ | 375 x 283 x 56 mm |
| ЪГЪЛ НА ПОЛЗВАНЕ | 6 позиции |
| ЗАХРАНВАНЕ | USB / 5V DC |
| ЦВЯТ | Черен |
| ТЕГЛО | 0.9 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Регулиране на скоростта на вентилаторите USB 2.0 Hub 3EA, USB Type-C DATA 1EA, Power 1EA Anti-slip design Cable holder in rear for clean cable management |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213765063 |