Zalman захранване PSU DecaMax 500W 80+ ZM500-LX3
- : В наличност
- Кат. номер: ZM500-LX3
41.83€ (81.81 лв.)
без ДДС: 41.83€ (81.81 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.62€ (77.48 лв.)
без ДДС:39.62€ (77.48 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.55€ (91.04 лв.)
без ДДС:46.55€ (91.04 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.36€ (125.89 лв.)
без ДДС:64.36€ (125.89 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.47€ (106.53 лв.)
без ДДС:54.47€ (106.53 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.79€ (242.12 лв.)
без ДДС:123.79€ (242.12 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
без ДДС:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.88€ (85.82 лв.)
без ДДС:43.88€ (85.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.91€ (91.75 лв.)
без ДДС:46.91€ (91.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.44€ (110.39 лв.)
без ДДС:56.44€ (110.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.58€ (120.45 лв.)
без ДДС:61.58€ (120.45 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM500-LX3 |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 500 W |
| ФОРМАТ | ATX |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80 PLUS 230V EU CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 85% |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 4 Molex x 3 4+4 Pin ATX/EPS x 1 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ТЕГЛО | 1.35 kg |
| ДРУГИ | High performance Capacitor (105°C) 12V Single Rail 91% Availability INTEL 5Vsb 3.0A Compatible Active PFC with Up to 99% OPP, OVP, UVP, SCP All Black and simple Cables |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 823884203820 |