TP LINK TAPO P100 Смарт контакт 10A, 2300W, 2.4Ghz, задаване на график, таймер
- : В наличност
- Кат. номер: TP-TL-CAM-TAPO-P100-1PK
10.96€ (21.44 лв.)
без ДДС: 10.96€ (21.44 лв.)
Характеристики
| Брой контакти | 1 |
| Вид контакт | Класически |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранващо напрежение | 220 V - 240 V |
| Интерфейс | Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| Максимално натоварване | 2300 W / 10 A |
| Номинален ток | 10 A |
| Съвместима операционна система | Alexa , Tapo App (Android/iOS), без нужда от хъб, Google Assistant |
| Тип | Enthernet |
| Тип монтиране | Открит монтаж |
| Употреба | Интериор |
| Функции | Пускане и спиране |
| Цвят | Бял |
От същата категория...
..
9.26€ (18.11 лв.)
без ДДС:9.26€ (18.11 лв.)
..
16.43€ (32.14 лв.)
без ДДС:16.43€ (32.14 лв.)
..
17.59€ (34.40 лв.)
без ДДС:17.59€ (34.40 лв.)
..
16.05€ (31.40 лв.)
без ДДС:16.05€ (31.40 лв.)
..
29.09€ (56.90 лв.)
без ДДС:29.09€ (56.90 лв.)
От същия производител...
..
10.63€ (20.80 лв.)
без ДДС:10.63€ (20.80 лв.)
..
16.43€ (32.14 лв.)
без ДДС:16.43€ (32.14 лв.)
..
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС:40.95€ (80.09 лв.)
..
21.38€ (41.82 лв.)
без ДДС:21.38€ (41.82 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)