Настолен микрофон Streamplify MIC VOX Bundle
- : В наличност
- Кат. номер: SPMC-GAPL-1561
111.22€ (217.53 лв.)
без ДДС: 111.22€ (217.53 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Дължина кабел | 1.8 м |
| Звуков сигнал | Глас |
| Импеданс | 550 Ω |
| Интерфейс | USB Type-C, 3.5mm jack, XLR |
| Насоченост | Суперкардиоиден |
| Предназначен за | Пряко предаване, Конференция |
| Свързване | С кабел |
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Употреба | Домашна употреба |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 80 Hz – 15 kHz |
| Чувствителност | -54 dB |
От същата категория...
..
23.94€ (46.82 лв.)
без ДДС:23.94€ (46.82 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
..
49.56€ (96.92 лв.)
без ДДС:49.56€ (96.92 лв.)
..
102.41€ (200.30 лв.)
без ДДС:102.41€ (200.30 лв.)
..
102.41€ (200.30 лв.)
без ДДС:102.41€ (200.30 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPVC-CA12401.11 ТИП ..
96.17€ (188.09 лв.)
без ДДС:96.17€ (188.09 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPMC-MZ1C127.11 ТИП ..
61.21€ (119.71 лв.)
без ДДС:61.21€ (119.71 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPIR-LZ10112.11 ТИП ..
18.95€ (37.06 лв.)
без ДДС:18.95€ (37.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPCW-CZFH221.11 РЕЗОЛЮЦИЯ ..
62.65€ (122.54 лв.)
без ДДС:62.65€ (122.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPCW-CMFH221.11 РЕЗОЛЮЦИЯ ..
32.49€ (63.54 лв.)
без ДДС:32.49€ (63.54 лв.)