Настолен микрофон Streamplify MIC Мini
- : В наличност
- Кат. номер: SPMC-GAPL-1560
34.70€ (67.87 лв.)
без ДДС: 34.70€ (67.87 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Дължина кабел | 1.8 м |
| Звуков сигнал | Глас |
| Импеданс | 680 Ω |
| Интерфейс | USB Type-C, 3.5mm jack |
| Насоченост | Кардиоиден |
| Предназначен за | Пряко предаване, Конференция |
| Свързване | С кабел |
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Употреба | Домашна употреба |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 100 Hz - 18 kHz |
| Чувствителност | -36 dB |
От същата категория...
..
23.94€ (46.82 лв.)
без ДДС:23.94€ (46.82 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
..
49.56€ (96.92 лв.)
без ДДС:49.56€ (96.92 лв.)
..
102.41€ (200.30 лв.)
без ДДС:102.41€ (200.30 лв.)
..
102.41€ (200.30 лв.)
без ДДС:102.41€ (200.30 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPVC-CA12401.11 ТИП ..
96.17€ (188.09 лв.)
без ДДС:96.17€ (188.09 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPMC-MZ1C127.11 ТИП ..
61.21€ (119.71 лв.)
без ДДС:61.21€ (119.71 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPIR-LZ10112.11 ТИП ..
18.95€ (37.06 лв.)
без ДДС:18.95€ (37.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPCW-CZFH221.11 РЕЗОЛЮЦИЯ ..
62.65€ (122.54 лв.)
без ДДС:62.65€ (122.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛStreamplify КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSPCW-CMFH221.11 РЕЗОЛЮЦИЯ ..
32.49€ (63.54 лв.)
без ДДС:32.49€ (63.54 лв.)