Охладител за процесор ASRock Challenger White 360 Digital
- : В наличност
- Кат. номер: ASR-FAN-CH-360D-WHITE
95.41€ (186.60 лв.)
без ДДС: 95.41€ (186.60 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 72 месеца |
| Дисплей | 3.0" инч LED - 480 x 480 |
| Конектор | 4-Pin (PWM) |
| Ниво на шум | 31 dBA (MAX) |
| Поток на въздух (CFM) | 62.6 CFM |
| Размери (mm) | 394 x 119.6 x 27 mm |
| Размери Вентилатор | 120 x 120 x 25 mm |
| Скорост на въртене | 0 - 2100 ± 10% RPM |
| Скорост на помпата | 1200 - 3200 ± 10% RPM |
| Съвместими сокети | AM4, AM5, 1700, 1851 |
| Тип охлаждане | Течност, Въздух |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.59€ (59.82 лв.)
без ДДС:30.59€ (59.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.76€ (64.08 лв.)
без ДДС:32.76€ (64.08 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
..
500.14€ (978.20 лв.)
без ДДС:500.14€ (978.20 лв.)
..
530.09€ (1,036.77 лв.)
без ДДС:530.09€ (1,036.77 лв.)
..
726.65€ (1,421.21 лв.)
без ДДС:726.65€ (1,421.21 лв.)
..
782.57€ (1,530.58 лв.)
без ДДС:782.57€ (1,530.58 лв.)
..
816.00€ (1,595.96 лв.)
без ДДС:816.00€ (1,595.96 лв.)