Захранващ блок ASRock Steel Legend 1000W 80+ Gold
- : В наличност
- Кат. номер: ASR-PS-SL-1000G
143.56€ (280.79 лв.)
без ДДС: 143.56€ (280.79 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |
| Гаранция | 120 месеца |
| Ефективност | 90 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 9 x SATA, 3 x PCI-Express 6+2-pin, 2 x 4+4-pin ATX/EPS, 3 x 4 Pin Peripheral, 1 x 12V-2x6 |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Мощност | 1000 W |
| Размери | 150 x 150 x 86 мм |
| Размери на вентилатора | 135 mm |
| Сертификати | 80 PLUS® Gold |
| Форм фактор | ATX |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.47€ (77.19 лв.)
без ДДС:39.47€ (77.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.38€ (90.70 лв.)
без ДДС:46.38€ (90.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.15€ (125.46 лв.)
без ДДС:64.15€ (125.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.28€ (106.15 лв.)
без ДДС:54.28€ (106.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.35€ (241.25 лв.)
без ДДС:123.35€ (241.25 лв.)
От същия производител...
..
500.14€ (978.20 лв.)
без ДДС:500.14€ (978.20 лв.)
..
530.09€ (1,036.77 лв.)
без ДДС:530.09€ (1,036.77 лв.)
..
726.65€ (1,421.21 лв.)
без ДДС:726.65€ (1,421.21 лв.)
..
782.57€ (1,530.58 лв.)
без ДДС:782.57€ (1,530.58 лв.)
..
816.00€ (1,595.96 лв.)
без ДДС:816.00€ (1,595.96 лв.)