Arctic стойка за монитор или телевизор за стена WALL Mount Monitor W1C
- : В наличност
- Кат. номер: AEMNT00058A
22.44€ (43.88 лв.)
без ДДС: 22.44€ (43.88 лв.)
От същата категория...
..
69.97€ (136.85 лв.)
без ДДС:69.97€ (136.85 лв.)
..
37.72€ (73.78 лв.)
без ДДС:37.72€ (73.78 лв.)
..
100.38€ (196.33 лв.)
без ДДС:100.38€ (196.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAEMNT00039A СТОЙКА ЗА ..
21.98€ (42.99 лв.)
без ДДС:21.98€ (42.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAEMNT00040A СТОЙКА ЗА ..
36.41€ (71.21 лв.)
без ДДС:36.41€ (71.21 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00003A ПРОЦЕСОР ..
494.28€ (966.73 лв.)
без ДДС:494.28€ (966.73 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00002A ПРОЦЕСОР ..
585.57€ (1,145.28 лв.)
без ДДС:585.57€ (1,145.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00006A ПРОЦЕСОР ..
598.61€ (1,170.79 лв.)
без ДДС:598.61€ (1,170.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00201A РАЗМЕР(мм) ..
4.20€ (8.21 лв.)
без ДДС:4.20€ (8.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00200A РАЗМЕР(мм) ..
6.70€ (13.11 лв.)
без ДДС:6.70€ (13.11 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AEMNT00058A |
| СТОЙКА ЗА | Телевизор 1 Монитор |
| МОНТИРАНЕ НА | Стена |
| ВИД СТОЙКА | Регулируема |
| МАКСИМАЛНО ТЕГЛО | 18 kg |
| МАКСИМАЛЕН ДИАГОНАЛ | 49" |
| VESA СТАНДАРТ | 100 x 100 75 x 75 |
| ВЕРТИКАЛЕН НАКЛОН | +/- 15° |
| ВЪРТЕНЕ НА РАМОТО | 180° |
| ВЪРТЕНЕ НА СТОЙКАТА | 360° |
| РАЗСТОЯНИЕ ОТ СТЕНАТА | 39 - 469 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213701914 |