Извън наличност
Montech кутия X3 GLASS, Mid-tower Case, TG, 6 fixed RGB Fans, Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: MONTECH-X3-GLASS-BK
49.28€ (96.39 лв.)
без ДДС: 49.28€ (96.39 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.08€ (56.88 лв.)
без ДДС:29.08€ (56.88 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.49€ (69.41 лв.)
без ДДС:35.49€ (69.41 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.01€ (64.57 лв.)
без ДДС:33.01€ (64.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.44€ (75.18 лв.)
без ДДС:38.44€ (75.18 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.34€ (74.98 лв.)
без ДДС:38.34€ (74.98 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-AX120-PWM-BK РАЗМЕР(мм) ..
8.87€ (17.35 лв.)
без ДДС:8.87€ (17.35 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-AX120-PWM-WH РАЗМЕР(мм) ..
8.87€ (17.35 лв.)
без ДДС:8.87€ (17.35 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-AX140-PWM-BK РАЗМЕР(мм) ..
13.30€ (26.02 лв.)
без ДДС:13.30€ (26.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-AX140-PWM-WH РАЗМЕР(мм) ..
13.30€ (26.02 лв.)
без ДДС:13.30€ (26.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-RX120-PWM-BK РАЗМЕР(мм) ..
8.87€ (17.35 лв.)
без ДДС:8.87€ (17.35 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Montech |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MONTECH-X3-GLASS-BK |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| RGB | Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Да Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 RGB button HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 6 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 140mm Rainbow Top: 2 x 120mm Rainbow Rear: 1 x 120mm Rainbow |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 140mm / 3 x 120mm Top: 2 x 120mm Rear: 1 x 120mm |
| БРОЙ DVD 5.25" ГНЕЗДА | 0 |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 305 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Dust Filters - Bottom, Top |
| РАЗМЕРИ | 370 x 210 x 480 mm |
| ТЕГЛО | 6.10 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710562745221 |