Извън наличност
Montech захранване PSU 550W - APX - 80 Plus White
- : Извън наличност
- Кат. номер: MONTECH-APX-550
39.39€ (77.03 лв.)
без ДДС: 39.39€ (77.03 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.42€ (77.10 лв.)
без ДДС:39.42€ (77.10 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.33€ (90.61 лв.)
без ДДС:46.33€ (90.61 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.07€ (125.31 лв.)
без ДДС:64.07€ (125.31 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.21€ (106.02 лв.)
без ДДС:54.21€ (106.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.20€ (240.96 лв.)
без ДДС:123.20€ (240.96 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-AX120-PWM-BK РАЗМЕР(мм) ..
8.87€ (17.35 лв.)
без ДДС:8.87€ (17.35 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-AX120-PWM-WH РАЗМЕР(мм) ..
8.87€ (17.35 лв.)
без ДДС:8.87€ (17.35 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-AX140-PWM-BK РАЗМЕР(мм) ..
13.30€ (26.02 лв.)
без ДДС:13.30€ (26.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-AX140-PWM-WH РАЗМЕР(мм) ..
13.30€ (26.02 лв.)
без ДДС:13.30€ (26.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMontech КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMONTECH-RX120-PWM-BK РАЗМЕР(мм) ..
8.87€ (17.35 лв.)
без ДДС:8.87€ (17.35 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Montech |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MONTECH-APX-550 |
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 550 W |
| ФОРМАТ | ATX |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | 80 PLUS WHITE 230V EU CE |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 SATA x 6 Molex x 3 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | Unleashes Precision Power with Dominance 12V Rail & DC-to-DC Technology Whisper-Quiet 120mm Fan Full Voltage Compatibility Protections: OPP / OVP / UVP / SCP / OCP / OTP |
| ГАРАНЦИЯ | 60 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710562741087 |