Захранващ адаптер MikroTik 48V2A96W High power 48V 2A 96W power supply with EU plug
- : В наличност
- Кат. номер: MIKROTIK-48V2A96W
35.47€ (69.37 лв.)
без ДДС: 35.47€ (69.37 лв.)
Характеристики
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
| Изходно напрежение (V) | 48 V |
| Мощност | 90 W |
| Размери (мм) | 60 mm × 31 mm × 140 mm |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип конектор | Стандартно |
| Цвят | Чеpен |
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.65€ (61.90 лв.)
без ДДС:31.65€ (61.90 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
..
156.00€ (305.11 лв.)
без ДДС:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
без ДДС:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
без ДДС:219.32€ (428.94 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)