Мултимедиен плеър Amazon Mediaplayer Fire TV Stick 4K Select
- : В наличност
- Кат. номер: AMAZON-TV-STICK-SELECT
32.67€ (63.90 лв.)
без ДДС: 32.67€ (63.90 лв.)
Характеристики
| Аудио формати | MP3, AAC, PCM, Dolby Atmos (EC3_JOC), Dolby Digital, Dolby Digital+ |
| Брой ядра | 4 |
| Видео формати | H.265, H.264, HDR10, HDR10+, HLG, VP9 |
| Гаранция | 12 месеца |
| Капацитет съхранение | 8 GB |
| Модел Процесор | 1.7 GHz quad core |
| Мрежова връзка | Wi-Fi |
| Операционна система | Android |
| Резолюция | 2160p, 4K |
| Свързване | HDMI |
| Тип продукт | Медиа плеър |
| Тип слот за карта памет | - |
| Функции | Smart, 4K |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-Media-Pointer-100 ТИП ..
16.61€ (32.49 лв.)
без ДДС:16.61€ (32.49 лв.)
..
118.74€ (232.24 лв.)
без ДДС:118.74€ (232.24 лв.)
..
73.37€ (143.50 лв.)
без ДДС:73.37€ (143.50 лв.)
..
81.90€ (160.18 лв.)
без ДДС:81.90€ (160.18 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHS2-A1-BK-EP ТИП ..
6.03€ (11.79 лв.)
без ДДС:6.03€ (11.79 лв.)
От същия производител...
..
496.94€ (971.94 лв.)
без ДДС:496.94€ (971.94 лв.)
..
403.72€ (789.60 лв.)
без ДДС:403.72€ (789.60 лв.)
..
389.34€ (761.48 лв.)
без ДДС:389.34€ (761.48 лв.)
..
427.14€ (835.41 лв.)
без ДДС:427.14€ (835.41 лв.)
..
427.14€ (835.41 лв.)
без ДДС:427.14€ (835.41 лв.)