Тонколони Logitech Z150, 2.0, 3 W
- : В наличност
- Кат. номер: LOGITECH-SP-Z150-WT
28.46€ (55.67 лв.)
без ДДС: 28.46€ (55.67 лв.)
Характеристики
| Mощност RMS | 3 W |
| Гаранция | 24 месеца |
| Екстри | Вход за слушалки, Управление на силата на звука и мощността |
| Захранване | 220V |
| Интерфейс | 3.5mm стерео жак |
| Мощност сателит | 1.5 W |
| Размери | 151.5 x 84.5 x 76 mm |
| Сателити | 2 |
| Система | 2.0 |
| Тип тонколонка | Мултимедийни тонколони |
| Усилвател | Вграден |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
..
10.05€ (19.67 лв.)
без ДДС:10.05€ (19.67 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-915BT СИСТЕМА(ТИП) ..
10.66€ (20.85 лв.)
без ДДС:10.66€ (20.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF1200B СИСТЕМА(ТИП) ..
50.46€ (98.68 лв.)
без ДДС:50.46€ (98.68 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-BK СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
без ДДС:8.04€ (15.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-PW СИСТЕМА(ТИП) ..
7.79€ (15.23 лв.)
без ДДС:7.79€ (15.23 лв.)
От същия производител...
..
25.12€ (49.14 лв.)
без ДДС:25.12€ (49.14 лв.)
..
311.08€ (608.42 лв.)
без ДДС:311.08€ (608.42 лв.)
..
311.08€ (608.42 лв.)
без ДДС:311.08€ (608.42 лв.)
LOGITECH980-000912-Black-Works with: Powered speakers with RCA or 3.5mm inputs: PC speakers, home stereo systems, A/V receivers, Bluetooth devices: sm..
38.40€ (75.10 лв.)
без ДДС:38.40€ (75.10 лв.)
1.8 mFrequency response (Headset): 20Hz-20KHz; Frequency response (Microphone): 100Hz-6.5KHzMicrophone Type: Bi-directional; Input Impedance: 22 Ohms;..
19.20€ (37.55 лв.)
без ДДС:19.20€ (37.55 лв.)