Speakers Logitech G560 RGB, 120W
- : In Stock
- Model: LOGITECH-SP-G560
199.04€ (389.29 лв.)
Ex Tax: 199.04€ (389.29 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Bluetooth версия | 4.1 |
| Mощност RMS | 120 W |
| Гаранция | 24 месеца |
| Екстри | RGB подсветка |
| Захранване | 220V |
| Импеданс | 10 Ω |
| Интерфейс | 3.5mm стерео жак, Bluetooth |
| Сателити | 2 |
| Система | 2.1 |
| Тип тонколонка | Мултимедийни тонколони |
| Усилвател | Вграден |
| Цвят | Черен |
| Честотен обхват | 40Hz – 18KHz |
| Чувствителност (dB) | 97 dB |
From Same Category
..
10.05€ (19.67 лв.)
Ex Tax:10.05€ (19.67 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-915BT СИСТЕМА(ТИП) ..
10.66€ (20.85 лв.)
Ex Tax:10.66€ (20.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF1200B СИСТЕМА(ТИП) ..
50.46€ (98.68 лв.)
Ex Tax:50.46€ (98.68 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-BK СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
Ex Tax:8.04€ (15.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-PW СИСТЕМА(ТИП) ..
7.79€ (15.23 лв.)
Ex Tax:7.79€ (15.23 лв.)
From Same Brand
..
66.63€ (130.31 лв.)
Ex Tax:66.63€ (130.31 лв.)
..
75.41€ (147.49 лв.)
Ex Tax:75.41€ (147.49 лв.)
..
75.41€ (147.49 лв.)
Ex Tax:75.41€ (147.49 лв.)
..
75.41€ (147.49 лв.)
Ex Tax:75.41€ (147.49 лв.)
..
153.58€ (300.38 лв.)
Ex Tax:153.58€ (300.38 лв.)