Геймърски слушалки Logitech G522 Lightspeed Wireless RGB, Микрофон, Бели
- : В наличност
- Кат. номер: LOGITECH-HEAD-G522-W
153.58€ (300.38 лв.)
без ДДС: 153.58€ (300.38 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър високоговорител (mm) | 40 мм |
| Други | RGB Lightsync |
| Интерфейс | USB |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC & Console |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 39 Ω |
| Технология | Безжична |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Бял |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.33€ (80.83 лв.)
без ДДС:41.33€ (80.83 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС:20.94€ (40.96 лв.)
От същия производител...
..
25.12€ (49.14 лв.)
без ДДС:25.12€ (49.14 лв.)
..
311.08€ (608.42 лв.)
без ДДС:311.08€ (608.42 лв.)
..
311.08€ (608.42 лв.)
без ДДС:311.08€ (608.42 лв.)
LOGITECH980-000912-Black-Works with: Powered speakers with RCA or 3.5mm inputs: PC speakers, home stereo systems, A/V receivers, Bluetooth devices: sm..
38.40€ (75.10 лв.)
без ДДС:38.40€ (75.10 лв.)
1.8 mFrequency response (Headset): 20Hz-20KHz; Frequency response (Microphone): 100Hz-6.5KHzMicrophone Type: Bi-directional; Input Impedance: 22 Ohms;..
19.20€ (37.55 лв.)
без ДДС:19.20€ (37.55 лв.)