Захранващ блок Lian Li RS 1000W 80+ Gold PCIe 5.1, ATX 3.1 - Бял
- : В наличност
- Кат. номер: LL-PS-NELI-035
128.03€ (250.40 лв.)
без ДДС: 128.03€ (250.40 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |
| Гаранция | 120 месеца |
| Ефективност | 90 % |
| Конектори | 12 x SATA, 3 x PCI-Express 6+2-pin, 4 x Molex, 2 x CPU 4+4 Pin, 4 x 4 Pin Peripheral, 2 x USB 9-Pin, 1 x 12V-2x6 |
| Модулен захранващ блок | Да |
| Мощност | 1000 W |
| Размери | 150 x 150 x 86 мм |
| Размери на вентилатора | 135 mm |
| Сертификати | 80 PLUS® Gold |
| Форм фактор | ATX 12V |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.47€ (77.19 лв.)
без ДДС:39.47€ (77.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.38€ (90.70 лв.)
без ДДС:46.38€ (90.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.15€ (125.46 лв.)
без ДДС:64.15€ (125.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.28€ (106.15 лв.)
без ДДС:54.28€ (106.15 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.35€ (241.25 лв.)
без ДДС:123.35€ (241.25 лв.)
От същия производител...
..
44.73€ (87.48 лв.)
без ДДС:44.73€ (87.48 лв.)
..
14.94€ (29.23 лв.)
без ДДС:14.94€ (29.23 лв.)
..
14.94€ (29.23 лв.)
без ДДС:14.94€ (29.23 лв.)
..
26.70€ (52.22 лв.)
без ДДС:26.70€ (52.22 лв.)
..
26.70€ (52.22 лв.)
без ДДС:26.70€ (52.22 лв.)