Кутия Lian Li O11 Dynamic Mini V2, Mini-Tower - White
- : В наличност
- Кат. номер: LL-CASE-GELI-978
90.39€ (176.79 лв.)
без ДДС: 90.39€ (176.79 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 mm, Зад.Панел: 1 x 120 mm, Стр.Панел: 2 x 120 mm, Дол.Панел: 3 x 120 mm |
| Вид кутия | Mini Tower |
| Височина CPU Охладител | до 160 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 2 x 3.5'', 4 x 2.5" |
| Дължина GPU | до 400 mm |
| Дължина PSU | до 200 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 2 x USB 3.0, 1 x HD Audio , 1 x USB-C |
| Размери (mm) | 423.6 x 273.3 x 391.5 mm |
| Разширителни слотове | 5 |
| Съвместимост на Радиатори | Гор.Панел: 240/280/360mm, Стр.Панел: 240 mm |
| Формат дънна платка | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Цвят | Бял |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.12€ (56.95 лв.)
без ДДС:29.12€ (56.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.52€ (69.48 лв.)
без ДДС:35.52€ (69.48 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.06€ (64.66 лв.)
без ДДС:33.06€ (64.66 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.49€ (75.27 лв.)
без ДДС:38.49€ (75.27 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.38€ (75.07 лв.)
без ДДС:38.38€ (75.07 лв.)
От същия производител...
..
44.73€ (87.48 лв.)
без ДДС:44.73€ (87.48 лв.)
..
14.94€ (29.23 лв.)
без ДДС:14.94€ (29.23 лв.)
..
14.94€ (29.23 лв.)
без ДДС:14.94€ (29.23 лв.)
..
26.70€ (52.22 лв.)
без ДДС:26.70€ (52.22 лв.)
..
26.70€ (52.22 лв.)
без ДДС:26.70€ (52.22 лв.)