Вентилатори 3бр Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD ARGB PWM - 120 mm Черен
- : В наличност
- Кат. номер: LL-FAN-LULI-099
114.79€ (224.50 лв.)
без ДДС: 114.79€ (224.50 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | RGB подсветка, 1.6" LCD дисплей |
| Конектор | 4 PIN |
| Ниво на шум | 29.5 dB |
| Обороти на вентилатора | 350 - 1900 RPM |
| Поток на въздуха (CFM) | 98.67 m³/h |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размери | 120 x 124.5 x 28 mm |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
без ДДС:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
без ДДС:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
без ДДС:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
без ДДС:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
без ДДС:7.40€ (14.47 лв.)
От същия производител...
..
44.73€ (87.48 лв.)
без ДДС:44.73€ (87.48 лв.)
..
14.94€ (29.23 лв.)
без ДДС:14.94€ (29.23 лв.)
..
14.94€ (29.23 лв.)
без ДДС:14.94€ (29.23 лв.)
..
26.70€ (52.22 лв.)
без ДДС:26.70€ (52.22 лв.)
..
26.70€ (52.22 лв.)
без ДДС:26.70€ (52.22 лв.)