Охлаждаща поставка за лаптоп Kolink KL-N200 15.6"
- : В наличност
- Кат. номер: KOLINK-ACC-NBNK-145
15.40€ (30.11 лв.)
без ДДС: 15.40€ (30.11 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Брой вентилатори: 2;Консумация: 480 mA |
| Интерфейс | USB |
| Макс. диагонал | 15.6 inch |
| Материал | Алуминий и пластмаса |
| Мин. диагонал | 13.3 inch |
| Напрежение (V) | 5 |
| Ниво на шум (dB) | 25 dB |
| Поток навъздух (CFM) | 60 м³/мин |
| Размери | 36 x 25.5 x 2.7 cm |
| Размери вентилатор | 140 mm |
| Тип аксесоар | Охладител |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
18.08€ (35.37 лв.)
без ДДС:18.08€ (35.37 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
13.24€ (25.89 лв.)
без ДДС:13.24€ (25.89 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.57€ (28.49 лв.)
без ДДС:14.57€ (28.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N114L-WDMI ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
8.61€ (16.84 лв.)
без ДДС:8.61€ (16.84 лв.)
От същия производител...
..
4.13€ (8.08 лв.)
без ДДС:4.13€ (8.08 лв.)
..
4.95€ (9.68 лв.)
без ДДС:4.95€ (9.68 лв.)
..
5.80€ (11.34 лв.)
без ДДС:5.80€ (11.34 лв.)
..
6.77€ (13.23 лв.)
без ДДС:6.77€ (13.23 лв.)
..
67.37€ (131.77 лв.)
без ДДС:67.37€ (131.77 лв.)