Кутия Jonsbo N5 NAS E-ATX - Black
- : В наличност
- Кат. номер: JONSBO-GEJB-157
234.49€ (458.61 лв.)
без ДДС: 234.49€ (458.61 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Вентилатори | Пр.Панел: 2 x 120 / 140 mm |
| Вид кутия | Cube Tower |
| Височина CPU Охладител | до 160 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 4 x 2.5" |
| Дължина GPU | до 350 mm |
| Дължина PSU | до 240 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 1 x USB 3.0, 1 x USB-C, 1 x Headphones |
| Размери (mm) | 355 x 403 x 350 mm |
| Разширителни слотове | 8 |
| Съвместимост на Радиатори | Пр.Панел: 240/280 mm |
| Формат дънна платка | E-ATX, ATX, Mini ATX, Micro ATX |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.13€ (56.97 лв.)
без ДДС:29.13€ (56.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.55€ (69.52 лв.)
без ДДС:35.55€ (69.52 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
33.08€ (64.70 лв.)
без ДДС:33.08€ (64.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.51€ (75.32 лв.)
без ДДС:38.51€ (75.32 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.41€ (75.12 лв.)
без ДДС:38.41€ (75.12 лв.)
От същия производител...
..
100.90€ (197.34 лв.)
без ДДС:100.90€ (197.34 лв.)
..
102.36€ (200.20 лв.)
без ДДС:102.36€ (200.20 лв.)
..
14.97€ (29.28 лв.)
без ДДС:14.97€ (29.28 лв.)
..
15.65€ (30.61 лв.)
без ДДС:15.65€ (30.61 лв.)
..
11.19€ (21.88 лв.)
без ДДС:11.19€ (21.88 лв.)