Безплатна доставка
Bluetooth speaker JBL PartyBox Stage 520, 400W RMS- Black
- : In Stock
- Model: JBL-PARTYBOX-520EU
727.98€ (1,423.80 лв.)
Ex Tax: 727.98€ (1,423.80 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Автономия на батерията. | 15 h |
| Батерия | Li-ion 99.02 Wh - 4584mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 400 W |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 415 x 769 x 369 mm |
| Свързаност. | Bluetooth, Audio jack 3.5 mm, USB |
| Тип колонка. | Мобилна |
| Цвят. | Бял |
| Честотна лента | 40Hz - 20kHz |
| Чувствителност (dB) | 80 dB |
From Same Category
..
496.94€ (971.94 лв.)
Ex Tax:496.94€ (971.94 лв.)
..
57.36€ (112.18 лв.)
Ex Tax:57.36€ (112.18 лв.)
..
79.86€ (156.19 лв.)
Ex Tax:79.86€ (156.19 лв.)
..
740.87€ (1,449.01 лв.)
Ex Tax:740.87€ (1,449.01 лв.)
..
525.67€ (1,028.13 лв.)
Ex Tax:525.67€ (1,028.13 лв.)
From Same Brand
..
740.87€ (1,449.01 лв.)
Ex Tax:740.87€ (1,449.01 лв.)
..
525.67€ (1,028.13 лв.)
Ex Tax:525.67€ (1,028.13 лв.)
..
769.80€ (1,505.59 лв.)
Ex Tax:769.80€ (1,505.59 лв.)
..
132.39€ (258.93 лв.)
Ex Tax:132.39€ (258.93 лв.)
..
243.48€ (476.21 лв.)
Ex Tax:243.48€ (476.21 лв.)