Безплатна доставка
Блутут колона JBL PartyBox Stage 320, 240W - Бяла
- : В наличност
- Кат. номер: JBL-PARTYBOX-STAGE320-W
525.67€ (1,028.13 лв.)
без ДДС: 525.67€ (1,028.13 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Автономия на батерията. | 18 h |
| Батерия | Li-Pol 68Wh 7.2V/ 9444mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 240 W |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 335 x 669 x 385 mm |
| Свързаност. | Bluetooth, Audio jack 3.5 mm, USB |
| Тип колонка. | Мобилна |
| Цвят. | Бял |
| Честотна лента | 40Hz - 20kHz |
От същата категория...
..
496.94€ (971.94 лв.)
без ДДС:496.94€ (971.94 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)
..
80.99€ (158.41 лв.)
без ДДС:80.99€ (158.41 лв.)
..
99.54€ (194.68 лв.)
без ДДС:99.54€ (194.68 лв.)
..
16.75€ (32.75 лв.)
без ДДС:16.75€ (32.75 лв.)
От същия производител...
..
132.39€ (258.93 лв.)
без ДДС:132.39€ (258.93 лв.)
..
740.87€ (1,449.01 лв.)
без ДДС:740.87€ (1,449.01 лв.)
..
727.98€ (1,423.80 лв.)
без ДДС:727.98€ (1,423.80 лв.)
..
243.48€ (476.21 лв.)
без ДДС:243.48€ (476.21 лв.)
..
121.75€ (238.13 лв.)
без ДДС:121.75€ (238.13 лв.)