Блутут колонка JBL FLIP 7 - Син
- : В наличност
- Кат. номер: JBL-FLIP7-BLUE
121.75€ (238.13 лв.)
без ДДС: 121.75€ (238.13 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| USB PD | Не |
| Автономия на батерията. | 14 h |
| Батерия | Li-Ion 3.6V, 4800 mAh |
| Включено зарядно устройство | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 25 W |
| Мощност захранване min-max (W) | 15 - 15 |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 182.5 x 69.5 x 71.5 mm |
| Свързаност. | Bluetooth |
| Тип колонка. | Портативна |
| Цвят. | Син |
| Честотна лента | 60Hz – 20kHz |
| Чувствителност (dB) | 80 dB |
От същата категория...
..
496.94€ (971.94 лв.)
без ДДС:496.94€ (971.94 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)
..
80.99€ (158.41 лв.)
без ДДС:80.99€ (158.41 лв.)
..
99.54€ (194.68 лв.)
без ДДС:99.54€ (194.68 лв.)
..
16.75€ (32.75 лв.)
без ДДС:16.75€ (32.75 лв.)
От същия производител...
..
132.39€ (258.93 лв.)
без ДДС:132.39€ (258.93 лв.)
..
740.87€ (1,449.01 лв.)
без ДДС:740.87€ (1,449.01 лв.)
..
525.67€ (1,028.13 лв.)
без ДДС:525.67€ (1,028.13 лв.)
..
727.98€ (1,423.80 лв.)
без ДДС:727.98€ (1,423.80 лв.)
..
243.48€ (476.21 лв.)
без ДДС:243.48€ (476.21 лв.)